HAKKIMIZDA

Yüzme kulübümüz, milli antrenörler eşliğinde yeni nesil özel antrenman modeli ile Türk sporuna yetenekli sporcular kazandırmaktadı

VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Aykon Spor Kulübü yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, sistem ve deneyimli eğitmenleri ile 300’den fazla yüzücümüze hizmet veren profesyonel bir spor kulübüdür.

Sağlıklı nesiller yetiştirmek için yüzme sporunun yaygınlaşmasını ve bireylerin sporu bir yaşam biçimi haline getirmesini amaçlamaktadır. Sorumluluk alma, düzenli, birlikte çalışma, kurallara uyma gibi sosyal becerileri geliştirirken aynı zamanda aidiyet duygusu ile çağdaş, üreten sorgulayan ve potansiyelini ortaya çıkaran sporcular yetiştirmektedir.

AYKON BAŞARILARI

ISF dünya liseler arası şampiyonluğu, Türkiye şampiyonluğu ve bununla birlikte iki yüz elliden fazla Türkiye rekoruna eşlik etmekten büyük gurur ve onur duyuyoruz.

DAHA YAKINDAN TANIŞALIMTARİHÇE

2014'den bugüne...

2014 yılından itibaren Ankara Aykon Yüzme havuzunda eğitime başlayan kulübümüz bugüne kadar 3000’den fazla bireye yüzme eğitimi vermiştir. Türkiye Arena Kulüplerarası Yaz Yüzme Şampiyonası Açık Yaş Kadınlar 3.lüğü, Pentatlon genç bayanlarda Avrupa şampiyonluğu, ISF dünya liseler arası şampiyonluğu ve Türkiye rekorları bulunmaktadır.

YÜZME KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

SOSYAL MEDYA

Bizi sosyal medyadan takip ederek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

BÜLTEN ABONELİĞİ

Mail sistemimize abone olarak ücretsiz bilgilendirme mailleri alabilirsiniz.