HAKKIMIZDA

Aykon Akademi, yüzme branşında her yaş grubuna yönelik temel becerileri içeren keyifli ve kapsamlı bir eğitim merkezidir.
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/aykon-kopya.jpg

BİRLİKTE, DAİMA EN İLERİYE!VİZYONUMUZ

Aykon Akademi olarak, yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuz, sistemlerimiz ve deneyimli eğitmenlerimizle öncü bir spor akademisiyiz. Yüzme tutkusunu keşfetmek ve en üst düzeyde performans göstermek isteyen bireylere ilham veriyoruz. Gençleri, yetişkinleri ve geleceğin yüzme şampiyonlarını destekleyerek su sporları alanında lider olmayı hedefliyoruz.
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/havuzj-kopya-2-scaled.jpg

BİRLİKTE, DAİMA EN İLERİYE!MİSYONUMUZ

Aykon Akademi olarak, yüzme sporunu yaygınlaştırarak sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Sosyal becerileri geliştirerek çağdaş, üreten ve potansiyellerini ortaya çıkaran sporcular yetiştirmek ve aidiyet duygusunu pekiştirerek topluma katkı sağlayan bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz.

BİZ KİMİZ?HAKKIMIZDA

Aykon Akademi, yüzme branşında her yaş grubuna yönelik temel becerileri içeren keyifli ve kapsamlı bir eğitim merkezidir.

Aykon Akademi, sporu ve sanatı birleştirerek sağlıklı, kültürlü, ahlaklı ve sosyal geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi amaçlayan çok yönlü bir eğitim merkezidir. Küçük yaşta yeteneklerin keşfedilmesiyle hızla branşlaşma imkanı sağlar. Aynı zamanda okul başarısı ve kişisel gelişime önem vererek ailelerin daha kaliteli zaman geçirmesine yardımcı olur. Aykon Akademi, her neslin kendi özel yeteneklerini keşfetmesini ve ülkeye faydalı bireyler olmasını hedefler.

Birlikte Daima En İleriye!

YÜZME KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.🤗

BÜLTEN ABONELİĞİ

Mail sistemimize abone olarak ücretsiz abone olarak güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.📩