SPOR KULÜBÜ

https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu.jpg

TÜRKİYE'nin GURURU

Ümitköy, Ankara'da yüzme branşında milli sporcular yetiştiren Aykon Akademi, uzman ve alanında önde gelen 12 akredite eğitmen kadrosuyla, aralarında milli antrenörlerin de bulunduğu bir kulüptür. Akademi, akademisyenler tarafından hazırlanan etkin ve dinamik eğitim programlarıyla gurur duymaktadır. Yaklaşık 800 sporcusu bulunan Aykon Akademi, 6 kulvarlı yarı olimpik havuzu ve ailelerin keyifle izleyebildiği şirin kafeteryasıyla sporcularının fiziksel ve ruhsal gelişimine önem veren bir kurumdur. Amacımız, yüzme sporunu sadece spor yapmaktan öteye taşıyarak profesyonellik seviyesine çıkarmaktır.

MİLLİ SPORCU OLMA FIRSATI

Yüzme tekniklerinde, dört farklı stilin öğrenim basamakları temelden başlayarak her aşamada profesyonel sporcu olabilmek için gereken tüm müfredat düzenli bir şekilde uygulanmaktadır. Sporcularımız Lisanslı ve Milli sporcu olma fırsatına sahiptir. Tüm sporcularımızın gelişim durumları, özel yüzme gelişim panel sistemiyle takip edilmektedir.
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu2.jpg
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu3.jpg

DRYLAND ve KARA ANTRENMANI

Aykon Spor Kulübü olarak, yüzme havuzumuzun yanı sıra dryland ve kara antrenmanı salonumuz da hizmetinizdedir. Bu tesislerimiz, sporcularımızın antrenman verimliliğini artırmak için önemli bir rol oynamaktadır. Yaş grubu fark etmeksizin, tüm sporcularımız için dryland çalışmaları büyük önem taşımaktadır.

BAŞARIYA GİDEN YOL

Siz de kulübümüze katılarak daha verimli antrenman deneyimleri yaşayabilir ve başarıya giden yolda birlikte ilerleyebilirsiniz. Aykon Akademi'nin profesyonel ve deneyimli kadrosuyla, yüzme alanında kendinizi geliştirebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu4.jpg

YÜZME KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.🤗

BÜLTEN ABONELİĞİ

Mail sistemimize abone olarak ücretsiz abone olarak güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.📩