Update cookies preferences
 

Hakkımızda

Ankara Yüzme Havuzu ve Yüzme KursuAYKON
SPOR KULÜBÜ

Aykon Akademi, Ankara Çayyolu Ümitköy'de bulunan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda, yüzme branşında her yaş grubuna yönelik hem Grup Yüzme Kursu ve Bire Bir Yüz Yüze Özel Yüzme Dersi düzenleyen bir eğitim merkezidir.

Aykon Akademi, sporu ve sanatı birleştirerek sağlıklı, kültürlü, ahlaklı ve sosyal geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi amaçlayan çok yönlü bir eğitim merkezidir. Küçük yaşta yeteneklerin keşfedilmesiyle hızla branşlaşma imkanı sağlar. Aynı zamanda okul başarısı ve kişisel gelişime önem vererek ailelerin daha kaliteli zaman geçirmesine yardımcı olur. Aykon Akademi, her neslin kendi özel yeteneklerini keşfetmesini ve ülkeye faydalı bireyler olmasını hedefler.

https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2024/03/aykon-akademi-ankara-yuzme-kursu-hakkimizda.webp
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu.jpg

TÜRKİYE'nin GURURU

Ankara Ümitköy Çayyolu'nda bulunan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda yüzme branşında milli sporcular yetiştiren Aykon Akademi, uzman ve alanında önde gelen 12 akredite eğitmen kadrosuyla, aralarında milli antrenörlerin de bulunduğu bir kulüptür. Akademi, akademisyenler tarafından hazırlanan etkin ve dinamik eğitim programlarıyla gurur duymaktadır. Yaklaşık 800 sporcusu bulunan Aykon Akademi, 6 kulvarlı yarı olimpik havuzu ve ailelerin keyifle izleyebildiği şirin kafeteryasıyla sporcularının fiziksel ve ruhsal gelişimine önem veren bir kurumdur. Amacımız, yüzme sporunu sadece spor yapmaktan öteye taşıyarak profesyonellik seviyesine çıkarmaktır.

BİRLİKTE, DAİMA EN İLERİYE!VİZYONUMUZ

Aykon Akademi olarak, yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuz, sistemlerimiz ve deneyimli eğitmenlerimizle öncü bir spor akademisiyiz. Yüzme tutkusunu keşfetmek ve en üst düzeyde performans göstermek isteyen bireylere ilham veriyoruz. Gençleri, yetişkinleri ve geleceğin yüzme şampiyonlarını destekleyerek su sporları alanında lider olmayı hedefliyoruz.
Birlikte Daima En İleriye!🏆
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2020/10/history_inner_01.jpg

BİRLİKTE, DAİMA EN İLERİYE!MİSYONUMUZ

Aykon Akademi olarak, yüzme sporunu yaygınlaştırarak sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Sosyal becerileri geliştirerek çağdaş, üreten ve potansiyellerini ortaya çıkaran sporcular yetiştirmek ve aidiyet duygusunu pekiştirerek topluma katkı sağlayan bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz.

MİLLİ SPORCU OLMA FIRSATI

Yüzme tekniklerinde, dört farklı stilin öğrenim basamakları temelden başlayarak her aşamada profesyonel sporcu olabilmek için gereken tüm müfredat düzenli bir şekilde uygulanmaktadır. Sporcularımız Lisanslı ve Milli sporcu olma fırsatına sahiptir. Tüm sporcularımızın gelişim durumları, özel yüzme gelişim panel sistemiyle takip edilmektedir.
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu2.jpg
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu3.jpg

DRYLAND ve KARA ANTRENMANI

Aykon Spor Kulübü olarak, yüzme havuzumuzun yanı sıra dryland ve kara antrenmanı salonumuz da hizmetinizdedir. Bu tesislerimiz, sporcularımızın antrenman verimliliğini artırmak için önemli bir rol oynamaktadır. Yaş grubu fark etmeksizin, tüm sporcularımız için dryland çalışmaları büyük önem taşımaktadır.

BAŞARIYA GİDEN YOL

Siz de kulübümüze katılarak daha verimli antrenman deneyimleri yaşayabilir ve başarıya giden yolda birlikte ilerleyebilirsiniz. Aykon Akademi'nin profesyonel ve deneyimli kadrosuyla, yüzme alanında kendinizi geliştirebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
https://aykonakademi.com/wp-content/uploads/2023/06/sporkulubu4.jpg

YÜZME KULÜBÜMÜZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.🤗

BÜLTEN ABONELİĞİ

Mail sistemimize abone olarak ücretsiz abone olarak güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.📩

    Güvenlik Sorusu:

    Aykon Akademi-Ankara Yüzme, Çankaya Yüzme, Çayyolu Yüzme, Ankara Yüzme Havuzu, Ankara Yüzme Kursu