Update cookies preferences
 

Aykon Akademi Bebek Yüzme Eğitimleri A Haber’de

7 Ekim 2020

Aykon Akademi Bebek Yüzme Eğitimleri A HABER TV‘de tanıtıldı. Aykon Akademi, Ankara’nın Çankaya ilçesinde 4-36 aylık bebekler için özel olarak hazırlanmış havuzunda, “Avusturalia Swimming School” bebek yüzme eğitimi sertifikalı eğitmenler eşliğinde bebek yüzme kursları düzenlemektedir.

Eğitimlere anne ve babaların da katılabildiğini belirten BAŞKURT, ailenin suda birlikte vakit geçirme imkanı bulduğunu ve bu sayede bebek ve ebeveyn arasındaki bağın güçlendiğini ifade etti.

BAŞKURT ayrıca, bir dersin yarım saat sürdüğünü ve yaklaşık 3 derste, yani 1,5 saatlik süre içinde bebeklerin nefes kontrolünü öğrendiğini ve el-ayak koordinasyonlarını geliştirmek için 10-12 dersin yeterli olduğunu paylaştı. Bebeklerin yüzme öğrenmek için yaklaşık 5-6 saatlik bir süreye ihtiyaç duyduğunu belirtti.

11 aylık Kaan’ın annesi Elif Karaelmas BİNAY ise düzenli olarak 5 aydır yüzme eğitimi aldıklarını ve bebeğini suyu sevmesi ve sudan korkmaması için kursa getirdiklerini söyledi. Aynı zamanda bebeğinin hayatı boyunca yüzmenin güzel bir spor olarak kalmasını desteklediklerini ifade eden BİNAY, anne-oğulun suyla keyifli ve kaliteli zaman geçirmeyi amaçladıklarını ve oldukça yararlı bir faaliyet gerçekleştirdiklerini kaydetti.

 

Tarih: 7 Ekim 2020

LÜTFEN DİKKAT! Bu sitenin isim hakları, tasarımı, her türlü içeriği ve diğer mevcut bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz, taşınamaz, alıntı yapılamaz, paylaşılamaz ve kullanılamaz. Bu konudaki tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

YASAL UYARI! Bu sitede yer alan yazı, resim, video ve diğer tüm içerikler ön bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış olup, bir uygulama, tanı ya da tıbbi tedavi için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Bu sitede yer alan bilgiler; uygulama, tanı veya tıbbi tedavi amacıyla kullanılmamalı, uzmanlık gerektiren uygulamalar mutlaka bir uzman kontrolünde yerinde yapılmalıdır. Bu sitede verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından yapılan uygulama, tanı ve tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

Aykon Akademi-Ankara Yüzme, Çankaya Yüzme, Çayyolu Yüzme, Ankara Yüzme Havuzu, Ankara Yüzme Kursu