Update cookies preferences
 

Doruk Yogurtcuoğlu’dan Altın Madalya!

8 Temmuz 2024

Tebrikler, Doruk YOĞURTCUOĞLU! 🎉

2-7 Temmuz 2024 tarihlerinde Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta gerçekleşen Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda, Aykon Akademi Profesyonel Yüzücümüz Doruk YOĞURTCUOĞLU, 200 metre Kurbağalama yarışında 2:12.66’lık süresiyle AVRUPA GENÇLER ŞAMPİYONU OLDU! Sporcumuzu, ailesini ve ona destek olan Aykon Akademi Yüzme Antrenörümüz Öncü ÖZDOĞAN’ı bu inanılmaz başarı için tebrik ederiz. Gururumuzsunuz! 🇹🇷

GALERİ

Şampiyon Doruk Yoğurtcuoğlu
Şampiyon Doruk Yoğurtcuoğlu
Şampiyon Doruk Yoğurtcuoğlu
Şampiyon Doruk Yoğurtcuoğlu
Şampiyon Doruk Yoğurtcuoğlu
Şampiyon Doruk Yoğurtcuoğlu

VİDEO

LÜTFEN DİKKAT! Bu sitenin isim hakları, tasarımı, her türlü içeriği ve diğer mevcut bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz, taşınamaz, alıntı yapılamaz, paylaşılamaz ve kullanılamaz. Bu konudaki tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

YASAL UYARI! Bu sitede yer alan yazı, resim, video ve diğer tüm içerikler ön bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış olup, bir uygulama, tanı ya da tıbbi tedavi için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Bu sitede yer alan bilgiler; uygulama, tanı veya tıbbi tedavi amacıyla kullanılmamalı, uzmanlık gerektiren uygulamalar mutlaka bir uzman kontrolünde yerinde yapılmalıdır. Bu sitede verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından yapılan uygulama, tanı ve tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

Aykon Akademi-Ankara Yüzme, Çankaya Yüzme, Çayyolu Yüzme, Ankara Yüzme Havuzu, Ankara Yüzme Kursu