Update cookies preferences
 

Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi

7 Mart 2024

Türkiye Yüzme Federasyonu, Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi, 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında Edirne’de yapılacak.

3 gün sürecek olan Türkiye Yıldız-Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi Baraj Geçerlilik tarihleri 1 Mart-30 Nisan 2024 tarihleri arasında.

Detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilir veya Türkiye Yüzme Federasyonu web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Türkiye Yüzme Federasyonu

LÜTFEN DİKKAT! Bu sitenin isim hakları, tasarımı, her türlü içeriği ve diğer mevcut bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz, taşınamaz, alıntı yapılamaz, paylaşılamaz ve kullanılamaz. Bu konudaki tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

YASAL UYARI! Bu sitede yer alan yazı, resim, video ve diğer tüm içerikler ön bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış olup, bir uygulama, tanı ya da tıbbi tedavi için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Bu sitede yer alan bilgiler; uygulama, tanı veya tıbbi tedavi amacıyla kullanılmamalı, uzmanlık gerektiren uygulamalar mutlaka bir uzman kontrolünde yerinde yapılmalıdır. Bu sitede verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından yapılan uygulama, tanı ve tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

Aykon Akademi-Ankara Yüzme, Çankaya Yüzme, Çayyolu Yüzme, Ankara Yüzme Havuzu, Ankara Yüzme Kursu